Dla naszych czytelniczek mających smykałkę do tworzenia makijażu mamy konkurs: MAKIJAŻ W STYLU WELLNESS.

 


Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wykonać makijaż w stylu wellness

2. Przesłać nam zdjęcie makijażu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. albo zamieścić je na naszym profilu na Facebook wraz z adnotacją

"Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję."

3. W przypadku wysyłania maila z pracą konkursową należy także podać: imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz oczywiście ww. adnotację.

4. Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie 3 oryginalne fotografie!

 

Koniecznie polubcie nasz profil na Facebook!

 

KONKURS TRWA DO 20 WRZEŚNIA!!!!

 


Do wygrania:

 

konkurs* 2 zestawy kosmetyków IsaDora (każdy zestaw zawiera: lakier do paznokci, cień do powiek, kredka do oczu)

Kolory na zdjęciu są przykładowe. Redakcja nie ma wpływu na kolorystykę kosmetyków przekazywanych przez fundatora jako nagrody.

 

 

 

 piekny-makijaz

  * 4 egzemplarze książki wydanej pod patronatem Wellnessday.eu:

Piękny makijaż krok po kroku, Dominique de Vorges

 

 

 

 

 

 

 


 

Nasze JURY to:

dominik

   Dominik Ćwiklik, Charakteryzator filmowy, specjalizujący się w makijażu, charakteryzacji filmowej, teatralnej oraz efektach specjalnych. (musprofessional.com)

  

Piotr Kałuża - Główny wizażysta marki IsaDora na Polskę, odpowiedzialny za wizerunek medialny oraz wprowadzanie trendów w makijażu. (isadora.com/pl)


    Aleksandra Springer, wizażystka (beauty-maker.pl)

sylwia

    Sylwia Kozera, makijazystka  (ambasadamakijazu.com)

julita

    Julita Pająk, fotograf (www.julitapajak.pl)

beata-makolska


    Beata Mąkolska, red.naczelna (Wellnessday.eu),
doradca i trenerka (Admolto.com)

 

 

 

 

Konkurs wspiera medialnie portal:

uroda

 

 

 

ZOBACZCIE GALERIĘ KONKURSOWĄ >>

-------------------------------------------WYNIKI--------------------------------------------

 

Nareszcie mamy wyniki konkursu!

Po pierwsze - ogromnie dziękujemy uczestniczkom za udział w konkursie, a także dziękujemy JURY! Poziom konkursu był baaardzo zróżnicowany i przyznajemy - różne były także wyniki głosowania poszczególnych jurorów.

Głosowanie przebiegało w następujący sposób:

Każdy z jurorów i jurorek miał/miała za zadanie nadesłać swoje 3 zwycięskie typy i przyznać im punkty: 100 pkt za zdjęcie najlepsze, 60 pkt za drugie miejsce, 20 pkt za trzecie miejsce. Redakcja zastrzegła sobie także przyznanie 100punktów "ekstra".

 

A oto wyniki:

makijaz-w-stylu-wellnessMiejsce I (280pkt)- zdjęcie 28-1 nadesłane przez Panią Ewę.

 Zdjęcie nagrodzone m.in za:

"Za subtelność, kobiecość, nawiązanie do natury. Wellness w delikatnym wymiarze z podkreśleniem piękna. Idealne!" Beata Mąkolska, Wellnessday.eu

"Za spóność z tematem i perfekcyjne wykonanie" Sylwia Kozera, Ambasadamakijazu.com

"Wyróżnione za delikatny, naturalny makijaż, który kojarzy mi się ze spa i wellness", Julita Pająk, Julitapajak.pl

Nagroda za I miejsce: kosmetyki IsaDora

 

 

 

Miejsce II (220pkt) - zdjęcie 41-1 nadesłane przez Panią Natalię.
Zdjęcie nagrodzone m.in za:

"Wyróżnione za kreatywność dotyczącą doboru kolorystyki, nie jest to wbrew pozorom takie łatwe a wybrane tu kolory bardzo dobrze się komponują ze sobą jednak co ważniejsze, płynnie przechodzą jeden w drugi, czyli po prostu dobra technika wykonania.Również poprawny sposób przyklejenia sztucznych rzęs. Kolorowa i interesująca całość." Aleksandra Springer, Beauty-maker.pl

"Wyróżnione za pewność w operowaniu paletą barw, odpowiedni ich dobór oraz technikę cieniowania." Dominik Ćwiklik, Musprofessional.com

Nagroda za II miejsce: kosmetyki IsaDora

 

 

makijaz-w-stylu-wellnessMiejsce III (200pkt)- zdjęcie 30-2 nadesłane przez Panią Magdalenę.

To zdjęcie dostało także 100 punktów ekstra, za klimat zdjęcia, pełen relaksu i harmonii wydźwięk.

"Wyróżnione za stylizację w klimacie wellness i delikatny makijaż, starannie przygotowane zdjęcia." Julita Pająk, Julitapajak.pl

Nagroda za III miejsce: Książka "Piękny makijaż"

 

 

 

 

makijaz-w-stylu-wellnessMiejsce IV (160 pkt)- zdjęcie 19-1 nadesłane przez Panią Paulę.

Zdjęcie nagrodzone między innymi za:

"Za prostotę, pozytywny przekaz i pięknie nawiązanie do wellness", Beata Mąkolska, Wellnessday.eu

"Za prostą i spójną formę", Sylwia Kozera, Ambasadamakijazu.com

Nagroda za IV miejsce: Książka "Piękny makijaż"

 

 

 

 

makijaz-w-stylu-wellnessMiejsce V(120pkt)  - zdjęcie 38-1 nadesłane przez Panią Barbarę.
Zdjęcie nagrodzone między innymi za:

"Wyróżnione za sięgnięcie po róż, którym łatwo zahaczyć o kicz. Odpowiednio dobrany odmładza, wprowadza powiew świeżości i tworzy nienasalaną stylizacje." Dominik Ćwiklik, Musprofessional.com

"Za oryginalność i przesyt koloru", Sylwia Kozera, Ambasadamakijazu.com

Nagroda za V miejsce: Książka "Piękny makijaż"

 

 

 

 

makijazMiejsce VI (80pkt) - zdjęcie 25-1 nadesłane przez Panią Dorotę.

Zdjęcie to spodobało się głównemu wizażyście marki IsaDora na Polskę, Piotrowi Kałuża (na równi ze zdjęciem 19-1, które w całym zestawieniu zajęło IV miejsce.)

Nagroda za miejsce VI: Książka "Piękny makijaż"

 

 

 

 

 

 

Raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie!! Nagrody w postaci kosmetyków IsaDora zostaną wysłane przez reprezentanta firmy zgodnie z regulaminem. Książki wyśle pocztą Redakcja Wellnessday.eu w ciągu 2 tygodni.Regulamin konkursu „Makijaż w stylu wellness”
1. Konkurs organizowany jest przez portal Wellnessday.eu. Konkurs organizowany jest na terenie całej Polski.
2. Konkurs polega na przesłaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź zamieszczeniu na profilu Wellnessday w serwisie społecznościowym Facebook zdjęcia makijażu w stylu wellness. Jeden autor może przesłać maksymalnie trzy fotografie. Fotografia jest pracą zgłoszoną do konkursu i będzie tak nazywana w dalszej części regulaminu.
3. O przyznaniu nagród w konkursie decyduje wybór Redakcji Organizatora konkursu bądź ustanowionego JURY. Organizator będzie kontaktował się ze zwycięzcą na adres mailowy, z którego nadeszło zgłoszenie bądź powiadomiony poprzez swój profil na Facebook. Brak odpowiedzi na mail z informacją o wygraniu konkursu w ciągu 2 tygodni od jej przesłania Organizator rozumie jako rezygnację z nagrody.
4. W konkursie może brać udział każdy, kto prześle pracę konkursową na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie od 22 sierpnia do 20 września i ukończył 16 lat. W mailu należy podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko i telefon oraz adnotację:"Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję." Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Zdjęcia po pomniejszeniu zostaną umieszczone w galerii konkursowej specjalnie do tego utworzonej bądź zostaną opublikowane na fanpage Wellnessday.eu na Facebook. Wyniki zostaną ogłoszone w terminie 2 tygodni od dnia zakończenia przyjmowania prac konkursowych. Redakcja portalu Wellnessday.eu zastrzega sobie prawo do ogłoszenia wyników w terminie późniejszym w przypadku dużej ilości prac, nie później jednak niż do 10-go października. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na portalu Wellnessday.eu

5. Uczestnik zgłaszający swoją pracę konkursową oświadcza, że posiada pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do pracy konkursowej; zgłoszona do konkursu praca konkursowa nie narusza praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych, a także praw autorskich innych podmiotów; posiada zgodę osób, których wizerunek utrwalono na pracy konkursowej i jest uprawniony do wykorzystywania tego wizerunku, opublikowania go i publicznej prezentacji; udziela Organizatorowi bezterminowej i nieodpłatnej zgody na korzystanie z pracy konkursowej w celu jej publikacji w formie wystaw, na stronie internetowej oraz materiałach promocyjnych, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, z zastrzeżeniem podania nazwiska autora przy publikacji jego prac.
6. W przypadku pojawienia się ze strony osób trzecich ewentualnych roszczeń wynikających z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika, uczestnik zobowiązany będzie, jako osoba wyłącznie odpowiedzialna, do pokrycia wszelkich szkód oraz roszczeń odszkodowawczych.
7. W chwili ukazania się zdjęcia uczestnik zgadza się na publikację zdjęcia na stronach Organizatora.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestników zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, (o ile takie będą ujawniane w toku programu i w związku z jego przebiegiem.) Zgodnie z art. 24 ust. 1 z 29 sierpnia 1997r. Organizator informuje uczestników konkursu, iż ich dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane w siedzibie Organizatora na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestników zgody wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu wysyłania uczestnikom materiałów reklamowych, informacji o kolejnych akcjach i konkursach związanych z portalem Wellnessday.eu. 
9. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w konkursie prac konkursowych sprzecznych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami lub z innych względów powodujących, że nie nadają się one do publicznej prezentacji i rozpowszechniania. Ponadto Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia bez podania przyczyny, w szczególności, jeżeli zachodzi podejrzenie co do braku praw autorskich, bądź zdjęcie nie mieści się w granicach tematycznych konkursu. Redakcja nie zamieszcza zdjęć o charakterze erotycznym bądź promującym styl życia sprzeczny z założeniami misji portalu.
10. O wykluczeniu prac konkursowych oraz o wyborze zwycięzców decyduje Organizator. Decyzja organizatora jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.
11. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni książkami "Piękny makijaż" ufundowanymi przez Wydawnictwo RM . Nagrodami w konkursie są także 2 zestawy kosmetyków ufundowane przez właściciela marki IsaDora. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Organizator konkursu nie jest odpowiedzialny za zmiany proponowanych nagród, gdyby takowe miały miejsce.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, w szczególności związane ze zgłaszanymi pracami, które mogłyby mieć wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika konkursu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prawidłową wysyłkę nagród, ich dostarczenie oraz ich zawartość.
14. Regulamin może być zmieniany przez Organizatora w dowolnym czasie, poprzez zamieszczenie zmian na portalu Wellnessday.eu. Wszelkie zmiany do Regulaminu stają się skuteczne w chwili ich zamieszczenia w w/w portalu, o ile nie zastrzeżono inaczej.
15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

Rozwój osobisty

fot-anna-frostJedni stawiają czoła wyzwaniom, inni poddają się przy pierwszych niepowodzeniach. Jaka jest Twoja strategia walki z przeciwnościami losu? Czy wiesz, w jaki sposób się przejawia? Czy próbujesz ją zmienić?

Zdrowie holistyczne

konferencja czego lekarz ci nie powie youtubeJak żyć co najmniej 100 lat i to w zdrowiu? Niezwykle przydatny wykład Profesora Andrzeja Frydrychowskiego podczas konferencji "Czego lekarz Ci nie powie" (październik 2018).

Książki polecane

Oto książka, która przypomni nam o korzyściach płynących z kontaktu cielesnego, o jego za-skakującym wpływie na wszystkich ludzi bez względu na wiek i o tym, jak wspaniałym, łatwo dostępnym i wszechstronnym
lekarstwem jest dotyk.

Strona, na której aktualnie się znajdujesz używa plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Wiecej informacji na temat plikow cookies oraz jak je usunac zobacz strone o plikach cookie.

  Akceptuje pliki cookie na tej stronie.
wellnessday.eu