Zapraszamy do udziału w nowym konkursie fotograficznym organizowanym przy programie wellness: WELLNESS HOME. Do wygrania wspaniałe nagrody od fundatorów, którzy wspierają ideę naszego programu. Zapraszamy!

konkurs-dom-wellnessZapraszamy wszystkich czytelników Wellnessday.eu, a zwłaszcza tych biorących udział w naszym bezpłatnym programie wellness WELLNESS HOME, do udziału w konkursie fotograficznym: "Dom: Moje miejsce wellness".

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęcie własnego autorstwa o tematyce związanej z konkursem. Czekamy na wasze zdjęcia ulubionego miejsca w domu - miejsca w którym wypoczywacie, w którym się relaksujecie, albo które sprzyja zachowaniu dobrego zdrowia czy samopoczucia, albo które z jakiegoś względu uważacie za swoje miejsce wellness.

Mówiąc wprost - może to być zdjęcie fotela, w którym siedząc, czytacie książki, zdjęcie waszego kącika, w którym planujecie swój tydzień, waszego salonu, w którym wypoczywacie, kompozycji świec i dodatków, które nadają klimat w waszej łazience... Może to być także zdjęcie twojej wymarzonej przestrzeni, czyli takiej, którą dopiero chcesz stworzyć - może to być kolaż poszczególnych produktów składających się na taką przestrzeń, albo zdjęcie z domu waszych przyjaciół - tutaj prosimy o szczególną uwagę na prawa autorskie (nie kradnijcie innym zdjęć, nie nadsyłajcie jako swoje zdjęć kogoś innego!)

Przy wyborze zdjęć zwycięskich zwracamy uwagę przede wszystkim na:

- estetykę pomieszczenia (nawet jeżęli śpicie jak suseł na zagraconej kanapie, to nieuporządkowanych przestrzeni nam nie wysyłajcie!) ;)
- kompozycję zdjęcia
- ogólne wrażenia (róbcie zdjęcia gdy jesteście w dobrym nastroju, to naprawdę "czuć").

Prace po pomniejszeniu będą zamieszczane w specjalnie utworzonej galerii konkursowej wraz z podpisem autora zdjęcia. Galerię uruchomimy po otrzymaniu pierwszych zdjęć zgłoszonych do konkursu.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Zrobić zdjęcie mieszczące się w tematyce konkursowej bądź znaleźć takie zdjęcie z własnych zasobów fotograficznych (może to być zdjęcie wykonane przez Ciebie z ubiegłych lat itd)

2. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wysłać zdjęcie z krótkimi słowami wyjaśnienia/opisu co do przestrzeni, miejsca itd..

3. W mailu należy zawrzeć także imię, nazwisko, adres, mail, telefon oraz adnotację: "Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję."

4. Jedna osoba może przesłać maksymalnie 3 fotografie.

5. Na zdjęcia czekamy do 10.12.2017.

Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.

 

NAGRODY

Dla autorów najlepszych zdjęć mamy nagrody:

Zestawy Eco Receptura i Eco Botanica ufundowane przez Starą Mydlarnię

Zestaw nr 1: Puder Colonial Olibanum oraz Masło wyszczuplające
Zestaw nr 2: Puder SandalWood oraz Masło shea antycellulitowe
Zestaw nr 3: Spa Flower żel i masło
Zestaw nr 4: Pianka i puder do kąpieli Spa Flower

zestawy-nagrod

Nagrodę wysyła fundator nagród.

 

Książkę - album fotograficzny poświęcony Podlasiu ufundowany przez Instytut Wydawniczy Kreator (grupa powiązana ze StudioAstro.pl oraz WydawnictwoVital.pl

Przedstawiona na zdjęciu książka jest jedynie przykładem albumu - nagrodę wybiera fundator i to fundator będzie ją wysyłał zwycięzcy.

 

 

 

 

 

 

 

Książkę: Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pieniądze i czas

pokochaj-swoj-dom

Nagrodę wysyła agencja obsługująca Wydawnictwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 zestawy po 4 płyty z muzyką relaksacyjną ufundowane przez Najwspanialsza.pl

Okładki płyt przykładowe, nagrody dobiera i wysyła fundator nagród.

muzyka-relaksacyjna-nagrody

 

 Regulamin konkursu fotograficznego "Dom: Moje miejsce wellness”
1. Konkurs organizowany jest przez portal Wellnessday.eu. Konkurs organizowany jest na terenie całej Polski. Konkurs organizowany jest przy programie WELLNESS HOME (bezpłatnym programie wellness)
2. Konkurs polega na przesłaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęcia o tematyce konkursu, przedstawiające wybrane miejsce z mieszkania czy domu osoby biorącej udział w konkursie bądź posiadającej zgodę osoby, której przestrzeń domowa/mieszkalna jest przedstawiania na zdjęciu. Jeden autor może przesłać maksymalnie trzy fotografie.
3. O przyznaniu nagród w konkursie decyduje wybór Redakcji Organizatora konkursu. Organizator będzie kontaktował się ze zwycięzcą na adres mailowy, z którego nadeszło zgłoszenie. Brak odpowiedzi na mail z informacją o wygraniu konkursu w ciągu 3 dni od jej przesłania Organizator rozumie jako rezygnację z nagrody.
4. W konkursie może brać udział każdy, kto zgłosi swoje zdjęcia do konkursu w terminie od 8 listopada do 10 grudnia 2017 r oraz ukończył 18 lat. W mailu należy podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko i telefon oraz adnotację:"Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję."  Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Zdjęcia po pomniejszeniu zostaną umieszczone w galerii konkursowej specjalnie do tego utworzonej. Wyniki zostaną ogłoszone w terminie do tygodnia od dnia zakończenia przyjmowania zdjęć do konkursu.  Lista zwycięzców zostanie opublikowana na portalu Wellnessday.eu
5. Uczestnik zgłaszający swoje zdjęcie do konkursu oświadcza, że posiada pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do pracy konkursowej; zgłoszona do konkursu praca konkursowa nie narusza praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych, a także praw autorskich innych podmiotów; posiada zgodę osób, których wizerunek utrwalono na pracy konkursowej i jest uprawniony do wykorzystywania tego wizerunku, opublikowania go i publicznej prezentacji; udziela Organizatorowi bezterminowej i nieodpłatnej zgody na korzystanie z pracy konkursowej w celu jej publikacji na stronie internetowej portalu oraz podmiotów z portalem związanych oraz materiałach promocyjnych, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, z zastrzeżeniem podania nazwiska autora przy publikacji jego prac.

6. W przypadku pojawienia się ze strony osób trzecich ewentualnych roszczeń wynikających z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika, uczestnik zobowiązany będzie, jako osoba wyłącznie odpowiedzialna, do pokrycia wszelkich szkód oraz roszczeń odszkodowawczych.
7. W chwili ukazania się zdjęcia uczestnik zgadza się na publikację zdjęcia na stronach Organizatora oraz stron z nim powiązanych.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestników zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, (o ile takie będą ujawniane w toku programu i w związku z jego przebiegiem.) Zgodnie z art. 24 ust. 1 z 29 sierpnia 1997r. Organizator informuje uczestników konkursu, iż ich dane osobowe będą wykorzystywane na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestników zgody wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu wysyłania uczestnikom newslettera - informacji o kolejnych akcjach i konkursach związanych z portalem Wellnessday.eu. Dane zwycięzców zostaną przekazane jednorazowo fundatorom nagród. Organizator informuje, iż po zakończeniu konkursu wszelkie dane uczestników konkursu są usuwane - jedynie adres mailowy wędruje do bazy newsletterowej z której można się wypisać w dowolnym momencie.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w konkursie prac konkursowych sprzecznych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami lub z innych względów powodujących, że nie nadają się one do publicznej prezentacji i rozpowszechniania. Ponadto Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia bez podania przyczyny, w szczególności, jeżeli zachodzi podejrzenie co do braku praw autorskich, bądź zdjęcie nie mieści się w granicach tematycznych konkursu. Redakcja nie zamieszcza zdjęć o charakterze erotycznym bądź promującym styl życia sprzeczny z założeniami misji portalu.
10. O wykluczeniu prac konkursowych oraz o wyborze zwycięzców decyduje Organizator. Decyzja organizatora jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.
11. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni kosmetykami, książkami oraz płytami z muzyką relaksacyjną, szczegóły w treści informacji o konkursie. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Organizator konkursu nie jest odpowiedzialny za zmiany proponowanych nagród, gdyby takowe miały miejsce.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, w szczególności związane ze zgłaszanymi pracami, które mogłyby mieć wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób trzecich z tytułu
naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika konkursu.
14. Regulamin może być zmieniany przez Organizatora w dowolnym czasie, poprzez zamieszczenie zmian na portalu Wellnessday.eu. Wszelkie zmiany do Regulaminu stają się skuteczne w chwili ich zamieszczenia w w/w portalu, o ile nie zastrzeżono inaczej.
15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

Strona, na której aktualnie się znajdujesz używa plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Wiecej informacji na temat plikow cookies oraz jak je usunac zobacz strone o plikach cookie.

  Akceptuje pliki cookie na tej stronie.
wellnessday.eu