Dla naszych czytelniczek realizujących program wellness NA DOBRY SEN przygotowaliśmy wraz z partnerami programu konkurs. Zapraszamy do udziału w nim!

MANDALA NA DOBRY SEN

konkurs-mandala-na-dobry-sen

Mandala  uważana jest za symbol harmonii i doskonałości, to także motyw artystyczny. Rysowanie mandali nie jest wcale zarezerwowane dla mnichów buddyjskich - chcemy zachęcić Was do stworzenia swojej własnej mandali - mandali, która Waszym zdaniem jest odzwierciedleniem harmonijnych snów, bądź sprzyja relaksowi. Już poprzez samo rysowanie mandali sprzyja twórczej koncentracji i relaksowi, dlatego właśnie taki konkurs uruchamiamy przy programie wellness NA DOBRY SEN.

 

Zasady konkursu:

1. Realizuj program wellness NA DOBRY SEN (tutaj: Program wellness NA DOBRY SEN)

2. Polub nasz profil na FB (https://www.facebook.com/Wellnessday)

3. Narysuj swoją własną mandalę NA DOBRY SEN - kredkami, pisakami, farbami.... - ważne, aby było to RĘCZNIE, a nie komputerowo.

Mandala w najprostszej formie składa się z okręgu. Większość z nich ma zaznaczony środek, a także wpisane w koło kwadraty i inne figury. Ogromne znaczenie w mandali ma kolor. My jednak nie narzucamy Tobie ani kolorów, ani wyglądu - kieruj się tym, co tkwi w Twoim wnętrzu :) Stwórz mandalę w taki sposób, jakbyś chciała wyśnić najpiękniejszy sen.

Uwaga! Zachęcamy do stworzenia własnej mandali nawet tych, którzy uważają, że nie mają za grosz talentu artystycznego. Nie drukujcie gotowych podkładów mandali, nie kopiujcie tego co znajdziecie w internecie. Chodzi właśnie o to, aby skoncentrować się na rysowaniu WŁASNEJ mandali, takimi kolorami, jakie wybierze nasza dusza i w taki sposób w jaki intuicja i wyobraźnia poprowadzą rękę.
Mandali wykonanych w programach graficznych (komputerowo) - nie przyjmujemy! (Chcemy, żebyście oderwali się wreszcie od komputerów!)

4. Zrób zdjęcie (nawet telefonem) bądź zeskanuj swoją mandalę i wyślij do nas w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. dopisując swoje imię, nazwisko i adres, na który w przypadku wygranej będzie wysłana nagroda.

Koniecznie zawrzyjcie klauzulę: "Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam, iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję."

Uwaga! Dane zwycięzców zostaną jednorazowo udostępnione Fundatorom nagród w celu ich wysłania!

5. Na Wasze prace czekamy do 31-go maja 2014!

 

Nagrody

Materac ufundowany przez parnera programu wellness NA DOBRY SEN - firmę Janpol:

Afrodyta to kieszeniowy materac dwustronny, w którym poza sprężynami znajdziemy również piankę i lateks. Wszystkie te elementy współgrają ze sobą i tworzą konstrukcję gwarantującą najwyższy komfort snu i odpoczynku. Lateks zapewnia przewiewność, pianka podnosi stabilność, a kieszeniowa konstrukcja wpływa na dokładne dopasowanie do kształtów ciała. Materac standardowo wyposażony jest w pokrowiec w wersji lato – zima. Strona wykonana z bawełny idealnie sprawdza się w letnie dni, a strona wełniana grzeje w zimowe noce.


Zestaw kosmetyków ufundowany przez partnera programu NA DOBRY SEN, producenta kosmetyków Bielenda:

Bielenda POLINEZJA SPA Bryza witalności z algami Laminaria i orchideą

 

 

umysl-cialo-dom

Trzy egzemplarze książki UMYSŁ DOM CIAŁO (Tisha Morris) ufundowane przez partnera programu wellness NA DOBRY SEN Wydawnictwo Illuminatio

Umysł Ciało Dom - Tisha Morris

 

 

 

 

 

muzyka-relaksacyjnaTrzy zestawy po trzy płyty z muzyką relaksacyjną ufundowane przez partnera programu wellness NA DOBRY SEN, sklep z muzyką relaksacyjną Najwspanialsza.pl

(Uwaga! Zdjęcie płyty jest przykładowe. Organizator nie ma możliwości wyboru płyt z muzyką relaksacyjną, jakie wyśle fundator nagrody).

 

 

 

 

Fundatorzy nagród:


Konkurs zakończony. Dziękujemy uczestniczkom programu NA DOBRY SEN za nadesłane prace konkursowe - piękne, inspirujące, duchowe :)
Nagrody otrzymują:
- Krystyna P. (Tarnobrzeg) - materac ufundowany przez firmę JANPOL
- Janka K. (Kołobrzeg) - zestaw kosmetyków ufundowany przez firmę BIELENDA
- Aneta B. (Ostrów), Monika S. (Warszawa), Małgorzata Ch. (Drezdenko) - płyty z muzyką relaksacyjną ufundowane przez sklep Najwspanialsze.pl
- Wiktoria A.(Poznań), Justyna O.(Nowy Sącz), Agnieszka J.(Kraków) - książki ufundowane przez wydawnictwo Illuminatio

 

GRATULUJEMY!
 


 

Regulamin konkursu "Mandala na dobry sen"

1. Konkurs organizowany jest przez portal Wellnessday.eu w ramach programu wellness NA DOBRY SEN. Konkurs organizowany jest na terenie całej Polski.
2. Konkurs polega na przesłaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. skanu bądź zdjęcia rysunku mandali wykonanego odręcznie. Jeden autor może przesłać tylko jedną mandalę przedstawioną na jednym zdjęciu. Tak przesłana mandala jest pracą zgłoszoną do konkursu i będzie tak nazywana w dalszej części regulaminu.
3. O przyznaniu nagród w konkursie decyduje wybór Redakcji Organizatora konkursu. Organizator będzie kontaktował się ze zwycięzcą na adres mailowy, z którego nadeszło zgłoszenie. Brak odpowiedzi na mail z informacją o wygraniu konkursu w ciągu 2 tygodni od jej przesłania Organizator rozumie jako rezygnację z nagrody.
4. W konkursie może brać udział każdy, kto prześle pracę konkursową na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie od 8 maja 2014 do 31 maja i ukończył 16 lat a także realizuje program wellness NA DOBRY SEN. W mailu należy podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko i telefon oraz adnotację:"Oświadczam, że posiadam pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do przesyłanej pracy konkursowej, oraz, że nie narusza ona praw osób trzecich, a także oświadczam iż zapoznałem się/zapoznałam się regulaminem konkursu i go akceptuję." Prace konkursowe zostaną po pomniejszeniu umieszczone w galerii specjalnie do tego utworzonej bądź zostaną opublikowane na fanpage Wellnessday.eu na Facebook. Wyniki zostaną ogłoszone w terminie 2 tygodni od dnia zakończenia przyjmowania prac konkursowych. Redakcja portalu Wellnessday.eu zastrzega sobie prawo do ogłoszenia wyników w terminie późniejszym w przypadku dużej ilości prac. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na portalu Wellnessday.eu
5. Uczestnik zgłaszający swoją pracę konkursową oświadcza, że posiada pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do pracy konkursowej; zgłoszona do konkursu praca konkursowa nie narusza praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych, a także praw autorskich innych podmiotów; udziela Organizatorowi bezterminowej i nieodpłatnej zgody na korzystanie z pracy konkursowej w celu jej publikacji na stronie internetowej oraz materiałach promocyjnych, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, z zastrzeżeniem podania nazwiska autora przy publikacji jego prac.
6. W przypadku pojawienia się ze strony osób trzecich ewentualnych roszczeń wynikających z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika, uczestnik zobowiązany będzie, jako osoba wyłącznie odpowiedzialna, do pokrycia wszelkich szkód oraz roszczeń odszkodowawczych.
7. W chwili ukazania się pracy konkursowej uczestnik zgadza się na jej publikację na stronach Organizatora.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestników zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, (o ile takie będą ujawniane w toku programu i w związku z jego przebiegiem.) Zgodnie z art. 24 ust. 1 z 29 sierpnia 1997r. Organizator informuje uczestników konkursu, iż ich dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane w siedzibie Organizatora na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestników zgody wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu wysyłania uczestnikom materiałów reklamowych, informacji o kolejnych akcjach i konkursach związanych z portalem Wellnessday.eu. Organizator zastrzega sobie prawo do jednorazowego przekazania danych teleadresowych wyłącznie zwycięzców - fundatorom nagród - w celu wysłania przez nich nagrody.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w konkursie prac konkursowych sprzecznych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami lub z innych względów powodujących, że nie nadają się one do publicznej prezentacji i rozpowszechniania. Ponadto Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia pracy konkursowej bez podania przyczyny, w szczególności, jeżeli zachodzi podejrzenie co do braku praw autorskich, bądź zdjęcie nie mieści się w granicach tematycznych konkursu bądź praca została wykonana techniką komputerową. Redakcja nie zamieszcza prac o charakterze erotycznym bądź promującym styl życia sprzeczny z założeniami misji portalu.
10. O wykluczeniu prac konkursowych oraz o wyborze zwycięzców decyduje Organizator. Decyzja organizatora jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.
11. Autorzy/autorki najlepszych prac zostaną nagrodzeni/nagrodzone nagrodami ufundowanymi przez fundatorów: firmę Janpol (Janpol.pl), firmę Bielenda (Bielenda.pl) oraz sklep Najwspanialsza (Najwspanialsza.pl) zgodnie z informacjami przedstawionymi w ogłoszeniu konkursowym. Nagrodami są odpowiedno: materac, zestaw kosmetyków oraz zestawy płyt z muzyką relaksacyjną. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Organizator konkursu nie jest odpowiedzialny za zmiany proponowanych nagród, gdyby takowe miały miejsce.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, w szczególności związane ze zgłaszanymi pracami, które mogłyby mieć wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika konkursu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prawidłową wysyłkę nagród, ich dostarczenie oraz ich zawartość.
14. Regulamin może być zmieniany przez Organizatora w dowolnym czasie, poprzez zamieszczenie zmian na portalu Wellnessday.eu. Wszelkie zmiany do Regulaminu stają się skuteczne w chwili ich zamieszczenia w w/w portalu, o ile nie zastrzeżono inaczej.
15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

Strona, na której aktualnie się znajdujesz używa plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Wiecej informacji na temat plikow cookies oraz jak je usunac zobacz strone o plikach cookie.

  Akceptuje pliki cookie na tej stronie.
wellnessday.eu